Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polana

+5
Rezi
San
LEITO
Death
Gerani
9 posters

 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pon Maj 20, 2013 5:27 pm

Stwierdziła, że jej perspektywa widzenia jest zbyt mała na taką sytuację. Wstała a następnie otrzepała się z ziemi i z kocią gracją wskoczyła na średnio wysoką gałąź drzewa. Idealne miejsce do cichej obserwacji. Nikt na nią nie zwracał uwagi, nikt nie przeszkadzał. Perfekcja dosłownie. Jednak, coś ją zaniepokoiło. Wyczuła w aurze zdenerwowanej dziewczyny wodę. Wróg numer 1. Choć, nie było widać w okolicy żadnego większego zbiornika, Błękitna czuła tę lekką nutę strachu. Mimo to, nie miała zamiaru uciekać. Przecież sytuacja nie była dla niej niebezpieczna.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Rezi Pon Maj 20, 2013 7:12 pm

Po chwil z górki zbiegł szary wilk z raną na oku i czarną obrożą z kolcami.Miał na sobie czarne pasy.
-Jak tam siostrzyczko ..? - zaśmiał się złowieszczo,po czym spojrzał na pozostałych .W szczególności na San.
Rezi
Rezi

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 6

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Wto Maj 21, 2013 2:10 pm

Jesteś jedynym magiem który nie chce mnie wykończyć. Nawet nie wyobrażasz sobie ile jest nagród za moją głowę... *Trzymał miecz w gotowości. Nie zwrócił uwagi na wilki*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Wto Maj 21, 2013 2:29 pm

Prychnęłam zniecierpliwiona i obrażona.
- Z pewnością nie jestem jedynym magiem, który nie chce Cię wykończyć. Może tylko jedynym, którego dotąd spotkałeś. Mnie ani resztę mojej rodziny nie obchodzą jakieś tam nagrody, my po prostu nie chcemy mieć problemów i próbujemy żyć ze wszystkimi w pokoju, nie mieć wrogów, a magii i siły używamy tylko wtedy, gdy trzeba się bronić, nigdy w życiu nie zaczynamy walki pierwsi - oznajmiłam. To oczywiste, że nie chciałam walczyć, nie chciałam zaczynać, nie chciałam robić nikomu krzywdy. W życiu. To do mnie niepodobne.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Wto Maj 21, 2013 4:01 pm

Automatycznie, można powiedzieć, że przełączyła się na bardziej aktywny tryb istnienia, gdy usłyszała słowo ' nagród '. Czyżby ten koleś był jakiś niebezpieczny? Tak? Trzeba to sprawdzić! Ciekawość San nie miała końca bądź granic, ale ostrożność w działaniach i ograniczenia jeszcze się trzymały. Teraz Błękitna skupiła się bardziej na z lekka już poznanych osobach. Może pod wpływem jakiegoś małego impulsu sytuacja nabierze bardziej intrygujących obrotów. Ale teraz nie mogła czymkolwiek manipulować. Grunt był zbyt grząski i mokry. Łatwo mogła się w nim zapaść. Lecz wystarczy jeszcze trochę obserwacji a potem pójdzie z górki ... ~
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Czw Maj 23, 2013 2:17 pm

hm... mam nadzieje że nie pożałuję swojej decyzji *schował miecz* Jestem Leito a ty?
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Pią Maj 24, 2013 12:03 pm

Przeniosłem wzrok na nieznajomą wilczycę.
- Kolejna? Hm.. Dużo ich.. - Pomyślałem z uśmiechem. Zauważyłem wilka i opuściłem uszy z lekka.
- Przepraszam mój drogi, ale co masz do tej wilczycy? - Warknąłem ku niemu podchodząc. Stanąłem na kilka metrów od niego gotów do ataku.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Pią Maj 24, 2013 12:16 pm

*spojrzałem na Wilka. Ciekawy dzień - pomyślałem*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pią Maj 24, 2013 1:07 pm

Westchnęła po raz etny. Najwyraźniej stała się kompletnie zignorowana co zaczynało ją lekko denerwować. Choć, czy właśnie jej o to nie chodziło? Trudno było stwierdzić. Z jednej strony Błękitna była pełna satysfakcji z tego, że wtapia się w tło i nikt na nią nie zwraca uwagi a z drugiej - denerwowało ją to.
Sytuacja zaczęła stawać się nudna. Dwa wilki niby, o coś najwyraźniej pożarte, jeden nieprzytomny, drugi w pełni świadomy. Jakiś rozłam międzyrodzinny czy co. Rzecz będąca na porządku dziennym. Ten szary zabije tamtą - spoko. Przynajmniej pojawi się krew.
Uśmiechnęła się lekko, prawie niezauważalnie lecz .. Szyderczo? A może z wyrazem pełnym satysfakcji i bezczelności? Kto wie ... ~
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Pią Maj 24, 2013 1:17 pm

*Spojrzał na Sun* Witaj kim jesteś?
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pią Maj 24, 2013 1:29 pm

Ale, że ja? - mruknęła chłodno, wskazując palcem na siebie. - Sądzę, iż jestem istotą żywą rozumną.
Genialna odpowiedź dająca jak najmniej informacji. Czyli coś w stylu Błękitnej. Jeszcze zgrywać przy tym z lekka głupią. Oczywiście ten podejrzany uśmiech zniknął z jej twarzy. Z miny Błękitnej nie dało się teraz czegokolwiek odczytać. Całkowita obojętność. Prócz tych krwistoczerwonych oczu, w których ' siedziała ' wrodzona perfidność. Wrzuciła nożyk sprężynowy do kieszeni swojej bluzy. Mimo to, była w każdej chwili gotowa go wyciągnąć i się bronić. Ewentualnie katanę. Nigdy przecież nie wiadomo co może się wydarzyć na obcych terenach wśród nieznajomych osób.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 26, 2013 10:43 am

aha... miło mi *zaskoczyłem się trochę. Przykuła moje zainteresowanie*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 26, 2013 3:50 pm

Była zadowolona z własnej odpowiedzi. Ale zapatrzona w siebie - raczej nie. Nie raczej, tylko na pewno. Ciągle zachowywała obojętny wyraz. Skupiła swoją uwagę na aurze nieznajomego. Dokładnie analizowała każdą warstwę. Mogła odczytać wiele rzeczy, ale ich interpretacja była znacznie trudniejsza. W końcu, długo nie korzystała z umiejętności widzenia aury.
Mruknęła coś pod nosem i najwyraźniej zrezygnowała z dalszego zdobywania informacji w taki sposób. Teraz przeniosła swoje zainteresowanie na własną katanę, którą zmaterializowała w dłoniach. Ostrożnie przejeżdżała opuszkami palców po ostrzu, sprawdzając czy nigdzie nie jest uszkodzone bądź pęknięte.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 26, 2013 6:18 pm

- Gerani - przedstawiłam się, chowając różdżkę, nieco uspokojona. Mimo to, jak mnie wcześniej potraktował, pozwoliłam sobie na delikatny, ledwie widoczny uśmiech - Miło mi, Leito.
Moją uwagę natychmiast przykuła dziewczyna o kruczoczarnych włosach i szkarłatnych oczach. Była tajemnicza, od razu wzbudziła moje zainteresowanie i chciałam ją lepiej poznać, ale jasno dała do zrozumienia, że nie ma zamiaru udzielać o sobie żadnych informacji, więc po prostu spasowałam. Postanowiłam jej nie męczyć, nie chciałam być natarczywa. Lustrowałam ją wzrokiem cały czas, obserwowałam.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 26, 2013 6:36 pm

Poczuła czyjś wzrok na sobie. Mogłaby zareagować, dać to poznać po sobie, jednakże Błękitna ciągle pozostawała obojętna. Nawet jej aura była tajemniczo spokojna. Wkrótce, stwierdzając iż katana nie jest w żaden sposób uszkodzony, zdematerializowała ją.
Skierowała krwistoczerwone ślepia, o aktualnie rozszerzonych źrenicach, na dziewczynę imieniem Gerani. Wiedziała, że to przez nią była lustrowana wzrokiem. Z wcześniejszych obserwacji i rozmów dowiedziała się, iż nieznajoma jest magiem a dokładniej panowała nad wodą. Wzbudziło to w Błękitnej nutkę obaw, ze względu na paniczny strach przed ową życiodajną cieczą. Fobia San bardzo kłóciła się z naturą Soarin'ów.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Draca Pon Maj 27, 2013 7:15 pm

Przez chwilę pozostawała w ukryciu obserwując całą sytuację. Doprawdy wręcz zafascynowana ilością różnych ciekawych osób i roślin rosnących na tutejszych terenach. Ale zobaczyła TO, wredne i perfidne stworzenie które wyrządziło jej krzywdę. Jej czarne futro zlewało się z otoczeniem, a jej dwa czerwone, mechaniczne- Bo Dracuchna nie ma prawdziwych-oczy lustrowały wszystkich po kolei przy okazji wydzielając malinowe światło rozchodzące się w różne strony. Wydała podwójny mechaniczny warkot zmieszany z normalnym warczeniem, który był całkowicie skierowany w stronę nikogo innego niż San.

Draca

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 19

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pon Maj 27, 2013 7:28 pm

Parsknęła śmiechem, od razu gdy wyczuła aurę Dracy. Doskonale znała ją i mogła rozpoznać z dużej odległości tak samo jak aurę pewnej, cholernie znienawidzonej przez San osoby. Automatycznie na twarzy Błękitnej zawitał ten tajemniczy uśmiech, z lekka szyderczy. Jaką jej satysfakcję sprawiało to, że ktoś uznawał ją za perfidną i warczał na nią. Epicko, po prostu epicko.
- Jak miło Draco, że zaszczyciłaś na swoją (niekoniecznie) cudowną obecnością. - Powiedziała z głosem pełnym niczego innego jak ironii. - Sądzę, że nie musisz się tam ukrywać. Poza tym - jak tam z Twoim wzrokiem? Perspektywa widzenia się podoba?
Wyszczerzyła się bardziej. Ciekawiło ją jak zareaguje na to Draca. Jej odruch mógłby się okazać interesujący, choć po osobie znanej trudno się czegoś nowego spodziewać.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Wto Maj 28, 2013 12:20 pm

*Spojrzałem na San. Rozglądałem się trochę nie widząc osoby do której mówiła. Poznałem że niezbyt ją lubiła*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Wto Maj 28, 2013 1:53 pm

[ Pozwólcie, że zmienię narrację, może w trzecioosobowej będzie wygodniej. ]

Gdy szkarłatnooka zwróciła wzrok w kierunku Gerani, ta błyskawicznie się odwróciła, nie chcąc, aby dziewczyna pomyślała, że mag się na nią nachalnie gapi.
W pewnym momencie usłyszała dziwny dźwięk, bardzo podobny do warczenia, jednak nie było to takie zwykłe warczenie, jakie słyszała zazwyczaj. Było inne.
Przestraszyła się trochę i szybko odwróciła głowę w kierunku, z którego jak jej się wydawało, dobiegło warczenie i wtedy dostrzegła dwa, jarzące się jak czerwone ogniki, punkty gdzieś w oddali. Zastanawiała się do kogo mogą należeć, gdy wtedy z ust czarnowłosej padły niby niewinne, choć dość niemiłe słowa. Auć.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Draca Wto Maj 28, 2013 2:23 pm

Uspokoiła się natychmiastowo, chociaż nie można było ukryć jej niezadowolonego wyrazu twarzy, ale to tak nie przystoi mówić i warczeć jednocześnie. Wyłoniła swój czarny nochal i po chwili na polanie stanęła szkarłatnooka (chociaż to nie są oczy...) o kruczoczarnym błyszczącym i zdrowym futrze wilczyca z dosyć wrogim spojrzeniem nie przestając obserwować owej San. Jej lewa łapa nie była taka, jaką mają wilki. Raczej jej nie posiadała, ale miała w zamian w tym miejscu żelazne kości z ostrymi pazurami, gdzieniegdzie widać było niebieskie i czerwonawe kable wchodzące w jej "żywą" część łapy. Jej prawe ucho ze złotym kolczykiem stanęło do góry. Machnęła kitą zmiatając niektóre słabsze kwiaty które poleciały gdzieś w krzaki. -Bardzo się podoba, wręcz jest lepsza niż wtedy, kiedy miałam jeszcze oko. -Warknęła wrednie i oblizała śnieżnobiałe zęby, a jej źrenice natychmiastowo się zwężyły. Kątem oka ostrożnie obserwowała Gerani. Tak na wszelki wypadek. -Wyglądasz prześmiesznie w tej formie, wiesz? -Mruknęła do San.

Draca

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 19

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Wto Maj 28, 2013 2:42 pm

Zeskoczyła z gałęzi drzewa na ziemię. Schowała dłonie do kieszeni bluzy i powoli zaczęła kierować się w stronę Dracy. Kroki Błękitnej były charakterystyczne, zawsze o takiej samej długości. Zatrzymała się jakieś pięć - sześć metrów przed wilczycą. Taka odległość uznawana była przez San za bezpieczną oraz wystarczającą by na czas uniknąć ataku, w razie czego.
- Też Ciebie lubię. - Mruknęła szyderczo mierząc Czarną chłodnym spojrzeniem. - Ciekawe czy wiesz, co o Tobie wszyscy sądzą... Nieudany eksperymencie..
Te ostatnie dwa słowa wypowiedziała z wyraźnym naciskiem. Starała się uderzyć w słaby punkt Dracy. Oczywiście, Błękitna czuła się lekko urażona tym, że jej wygląd kogoś śmieszy. Nie dawała tego po sobie poznać, jak zwykle. Palce San zacisnęły się na nożyku ukrytym w kieszeni bluzy. Wystarczyłoby jeszcze trochę podejść i pod odpowiednim kątem rzucić, aby oślepić wilczycę. A potem uciec.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Draca Sro Maj 29, 2013 4:05 am

Na TO słowo padające z ust tego ohydnego stworzenia (ohydnego-dla Dracy) nie zareagowała. Zignorowała to mimo tego, że bardzo ją to dotknęło. Tak bardzo, że w środku jej styki kipiały od rozgrzania. -Twoje stwierdzenie o nieudanym eksperymencie zostało uznane za próbę ugotowania mojego procesora. Uznam to za głupi żart. Ot co. -Mruknęła spokojnie po czym usiadła na trawie, bo co ma stać jak jakiś kołek bądź słup soli.

Draca

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 19

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Sro Maj 29, 2013 3:58 pm

*Patrzyłem na zdarzenie. Wyciągnąłem miecz żeby bronić się w razie czego. Przeczuwałem że może stać się niebezpiecznie*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by San Czw Maj 30, 2013 7:14 am

Parsknęła śmiechem. Mierzyła wilczycę uważnie, określając odległość od niej i jej oczu. Jednak, nie dało się po Błękitnej poznać tego, iż coś planuje.
- Zastanawiam się jak bardzo musi być popsuty Twój procesor, że mylisz oczywiste fakty z żartami. - Powiedziała ' łamiąc ' wcześniejszą wypowiedź Dracy.
Pięć metrów, trzynaście centymetrów. Za dużo.
- Myślałaś kiedyś nad zaprzestaniem swojego marnego istnienia? O tak przykładowo odłączyć się ... Albo przegrzać procesor ... - Z każdym słowem powoli stawiała kroki w stronę wilczycy.
Trzy metry, sześćdziesiąt centymetrów. Wystarczająco, ale nie idealnie.
- W końcu... Nie uważasz, że to co nienaturalne i sztuczne, w tym stworzone przez człowieka nie powinno istnieć...? - Modulowała tak głosem, by Draca całkowicie skupiła się na wypowiedziach Błękitnej, a nie na tym co robi.
Trzy metry. Perfekcyjnie.
Błyskawicznie wyciągnęła z kieszeni bluzy nożyk i rzuciła go w prawe oko wilczycy po czym zmaterializowała kolejne ostrze, które tym razem poleciało w ' źrenicę ' lewego ślepia. Kąt i odległość były doskonale wymierzone. Szanse na niepowodzenie marne. Unik w takiej sytuacji odpadał, zablokowanie jeszcze mogłoby się sprawdzić. W razie furii Czarnej bądź próby ataku, Błękitna była gotowa odskoczyć. Ewentualnie uciec. Tak, ta druga opcja bardziej pasowała do San.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Mivika Nie Cze 02, 2013 4:13 pm

Kiedy rozmowa pomiędzy wilczycą - cyborgiem, a czarnowłosą dziewczyną trwała w najlepsze, na pagórku pojawiła się jeszcze jedna postać, nadzwyczaj dziwna.
Przeraźliwie chuda dziewczyna, o śnieżnobiałej cerze i włosach schodziła właśnie ku istotom z górki, nucąc pod nosem jakąś wyliczankę i kiwając głową na boki. Była uśmiechnięta nienaturalnie szeroko, a z jednego błyszczącego w ciemności czerwonego oka, sączył się jakiś czerwony gaz. Wymachiwała maczetą poplamioną świeżą krwią.
Mivika dobrze wiedziała, że nie powinna się tutaj pojawiać, ale tak ją kusiło, że nie mogła się powstrzymać. W końcu było tutaj tak wiele ciekawych istot - czarnowłosa dziewczyna, która bez wątpienia nie była zwykłym człowiekiem, wyraźnie prowokowała czarną wilczycę, blondynka o niebanalnej urodzie stojąca naprzeciwko elfa o nieciekawym wyrazie twarzy i jeszcze jedno stworzenie, kolejny wilk o czarnym futrze.
Przysiadła na kamieniu, wskutek czego jej ''kości'' zachrzęściły w zetknięciu z twardą powierzchnią i przyglądała się całemu zajściu, nie chcąc zwracać na siebie niczyjej uwagi. W zaciekawieniu obserwowała poczynania czarnowłosej i zastanawiała się, czy nóż trafi zmechanizowaną wilczycę i czy tamta będzie miała zamiar odeprzeć atak.
Mivika
Mivika
PRZESTĘPCA

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 19

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 3 Empty Re: Polana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach