Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polana

+5
Rezi
San
LEITO
Death
Gerani
9 posters

 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 7:15 pm

Poczuła się z lekka zignorowana. Ale nie raz ktoś ją tak potraktował. Cóż, nie wpłynęło to na jej humor. Ciągle siedziała na tej gałęzi i obserwowała te obce tereny. Po chwili przeniosła wzrok na wilkopodobnego. Przeszywała go tym chłodnym spojrzeniem, odczuwalnym w pewnym sensie.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 7:25 pm

Spojrzałem na drzewa, po czym na kwiaty i zerwałem jednego, patrząc na niego myślałem o przeszłości, o swoich dziewczynach, rodzinie... Wszystko teraz wydało się schowane za mgłą. Przeszłość.. Nie lubię jej wspominać, ale czasem dzięki niej lepiej się czuć... Sam nie wiem dlaczego.. Powąchałem kwiat i odrzuciłem go.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 7:28 pm

*Zaniosłem Jelenia do domku po czym wróciłem na miejsce* Wyczuwam kolejną osobę...
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 7:30 pm

Przeniosła wzrok na kolejną osobę, uważnie obserwując nieznajomego. Może zacznie robić się ciekawie? Kto wie, kto wie. Jak na razie jednak, San nie miała zamiaru się odzywać.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 7:31 pm

-Ja też... Coś tłum się tutaj zrobił... A ja chciałem tylko przyjść odpocząć... - Roześmiałem się mimo to i spojrzałem na Elfa. - Jak ci na imię? - Spytałem po chwili.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 7:41 pm

Obserwowałam całe zajście zza drzewa. Nie mogłam się nadziwić, że znalazło się tu już tyle osób. Postanowiłam wyjść i się przedstawić.
Z uśmiechem wyszłam na sam środek polany i odchrząknęłam. Na widok smoczycy zrobiło mi się słabo, bałam się jej.
- Witam wszystkich - zaczęłam.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 7:44 pm

Po raz etny przeniosła wzrok na inną osobę. Wyczuła w jej aurze strach. Ale nie zwróciła na to większej uwagi. Milczała. Ciągle nie miała zamiaru się odzywać. Długi ogon zwisający z gałęzi poruszał się to w prawo to w lewo.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 7:45 pm

Skierowałem swój wzrok na nowo przybyłą osobę. Widząc piękną kobietkę kroczącą ku mnie uśmiechnąłęm się i ukłoniłem nisko.
-Witam serdecznie! - Podniosłem się i uniosłem lekko głowę.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 7:51 pm

- Jestem Gerani! - powiedziałam wesoło, po czym delikatnie się ukłoniłam. Podeszłam bliżej wilka i usiadłam obok na trawie, prawie że bezszelestnie.
Nerwowo spojrzałam na smoczycę, ale najwidoczniej nie miała wobec mnie złych zamiarów. Uśmiechnęłam się.
- Jak leci? - spytałam beztrosko.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 7:54 pm

Spojrzałem na Gerani i usmiechnąłem się od ucha do ucha.
-Wszystko jest świetnie... - Grzywka znów poczochrała mi grzywkę, ale nie przejąłem się tym. - A jak się pani czuje, hm? - Spytałem ją podnosząc brwi i siadając. - Piękny dziś dzień!
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 7:58 pm

Roześmiałam się serdecznie, zakrywając usta dłonią.
- Cieszę się! - zawołałam i spojrzałam w słońce - Proszę mi jednak mówić po imieniu - dodałam - i czuję się świetnie!
- A dzień jest najpiękniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam!
Rozłożyłam się na trawie, wdychając zapach kwiatów.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 8:03 pm

-Dobrze... - Sam się roześmiałem. - Nazywam się Death! Zapomniałem się przedstawić... Przepraszam... - Wyszczerzyłem zęby w uśmiechu patrząc na niebo, po czym przeniosłem swój wzrok na Gerani.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 8:06 pm

Zerknęłam na wilka. Był bardzo miły, na pewno byłby dobrym przyjacielem!
- Nie szkodzi - zaśmiałam się - Miło mi Cię poznać, Death!
Pozostawała tylko smoczyca i elf, ale ich chyba nie za bardzo obchodziłam. No trudno, ja jak zawsze chciałam dobrze.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 8:09 pm

-Mi ciebie też miło poznać... - Usmiech nie znikał i patrzałem na dziewczynę. Wydaje się taka miła.... Mam nadzieję, że nie jest taka jak inni... Uciekają, jak tylko widzą jakieś wady...
-Mam nadzieję, że nie odstraszam.. Z powodu moich zębów i pazurów... - Roześmiałem się po raz kolejny. - Niestety, czasem mogę wystraszyć...
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 8:12 pm

Nie odezwała się. Zeskoczyła leniwie z drzewa po czym ziewnęła ukazując śnieżnobiałe, ostre jak cholera kły. Przeciągnęła się niczym kot wyciągając po kolei pazury, które zatapiały się w lekko wilgotnej ziemi.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 8:18 pm

Znów zerknęłam na smoczycę, a gdy zeskoczyła z drzewa, jeszcze przez moment ją obserwowałam. Musiałam przyznać, że nieczęsto widuję smoki, więc byłam podekscytowana, mimo że na początku jej się bałam.
- Nie, no coś ty! - zawołałam do Deatha, a uśmiech nie znikał z mojej twarzy.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 8:20 pm

-To dobrze... - Zerknąłem na smoka i spuściłem głowę na dół patrząc na kwiaty, które pachniały tak pięknie, by chcieć je tylko zerwać i trzymać przy piersi. Westchnąłem cicho i przymknąłem oczy odchodząc w rozmyślania.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 8:23 pm

Machnęła długim ogonem, który opadł na ziemię wzniecając w powietrze chmurę płatków roślin oraz pyłów ziemi. Westchnęła krótko po czym przybrała ludzką postać i usiadła pod drzewem opierając się o jego pień plecami. Wyciągnęła z kieszeni szarej bluzy nożyk sprężynowy i zaczęła się nim bawić.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Pon Maj 20, 2013 10:34 am

*Wyciągnąłem swój miecz . Skierowałem go w stronę Maga i trochę się cofnąłem. Nienawidzę ich.*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Pon Maj 20, 2013 11:43 am

Skierowałam wzrok na elfa, który najwyraźniej miał zamiar mnie zaatakować. Nic nie rozumiałam, przecież nic nie zrobiłam, więc o co mogło mu chodzić? Zdenerwowało mnie to, więc złapałam swoją różdżkę, w razie gdybym musiała z nim walczyć. Nie chciałam tego.
- O co Ci chodzi? - jęknęłam, podnosząc się z ziemi.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Pon Maj 20, 2013 12:10 pm

Nienawidzę magów a oni nie lubią mnie... walka między nami ciągle trwa. *Ciągle trzymałem miecz w gotowości do walki*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pon Maj 20, 2013 12:11 pm

Kątem oka ich obserwowała. Ho ho, zaczynało się robić ciekawie. Błękitna myślała nad tym jakby tutaj zamieszać, aby więcej się dowiedzieć o tych nieznajomych osobach. I poznać ich, zapewne, intrygujące reakcje. Jakże ją to pobudzało mimo, że tkwiła pod tym drzewem zignorowana. Właśnie o to chodziło. Pozostać w tle, nie wyróżniać się a tak naprawdę kierować wszystkim. Idealnie, po prostu idealnie. ~
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Rezi Pon Maj 20, 2013 3:13 pm

Po chwili można było usłyszeć wilczą kłótnię.Z niedalekiej góry było widać wilczyce (na 4 łapach) .Po chwili ta spadła i sturlała się,leżała nieprzytomna.
Rezi
Rezi

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 6

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by San Pon Maj 20, 2013 3:38 pm

Słysząc czyjś upadek przeniosła swój wzrok na kolejną, nieznajomą osobę. Nieprzytomna, jaka szkoda. Najwyraźniej San się tym nie przejęła. Nieświadome osoby są nudne, nic nie mówią, nie reagują i tak dalej. Choć, przez umysł Błękitnej przewinęła się myśl szybkiego zakończenia życia owej wilczycy. O tak podejść i poderżnąć tętnicę. Wykrwawi się? O jaka szkoda! Mało znaczące.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Pon Maj 20, 2013 5:17 pm

- Świetnie, bardzo super! Nic nikomu nie zrobiłam - warknęłam, wyciągając różdżkę przed siebie, żeby w razie ataku obronić się. Byłam tak zdenerwowana, że mało brakowało, a zaatakowałabym pierwsza. Moją uwagę odwróciła jednak nieprzytomna wilczyca, ale postanowiłam jej nie ruszać.
Nie spuszczałam wzroku z elfa, cofnęłam się dwa kroki i zmieniłam pozycję tak, abym bez problemu mogła osłonić się wodną tarczą. Wszystko się we mnie gotowało, a ręka, w której trzymałam różdżkę, drżała przez nerwy.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    - Page 2 Empty Re: Polana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach