Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Polana

+5
Rezi
San
LEITO
Death
Gerani
9 posters

 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Polana                    Empty Polana

Pisanie by Gerani Pią Maj 17, 2013 6:34 pm

Polana jest ogromna i ma kształt idealnego koła. Otoczona jest przez las. Rośnie na niej wysoka trawa i mnóstwo kwiatów, co dodaje jej uroku.
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 12:12 pm

Przyszedłem tutaj. Nie wiem dlaczego, ale wszedłem na ten teren. Pewnie mnie od razu wypędzą, ale co tam. Tak dawno tu nie byłem... Zaledwie jako mały wilk. Eh.. Tak się tutaj zmieniło... No ale cóż.. Zatrzymałem się i rozejrzałem, nikogo nie ma... I dobrze... Gdybym spotkał jakąś nimfę to nie byłoby tak miło... Usiadłem i spojrzałem na trawę, wsłuchałem się w śpiew ptaków.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Gerani Nie Maj 19, 2013 12:35 pm

Wiedziona słodkim zapachem kwiatów, znalazłam się na polanie. Przychodziłam tutaj prawie codziennie, ale tym razem woń polany zmieszała się jeszcze z zapachem innego stworzenia i to na pewno nie był ktoś z mojego gatunku, ponieważ śmierdział jak pies.
Ukryłam się za pierwszym lepszym drzewem, trochę przestraszona i obserwowałam nieznajomego z ukrycia, choć byłam pewna, że wyczuł mój zapach w chwili, gdy tylko wkroczyłam na polanę. W sumie nie miałam się czego bać, bo na pewno bym uciekła, ale...
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 1:03 pm

Podniosłem głowę do góry i wsłuchiwałem się dalej w śpiew ptaków. Ah.. Jak ja tego potrzebowałem.. Tego spokoju... Nagle coś wyczułem, otworzyłem oczy, a uszy podniosłem do góry. Była to jakaś nimfa, może elf.. Nie wiem.. Oni pachną tak samo... Wstałem i rozejrzałem się. Chyba znów trzeba uciekać... Westchnąłem. Nie chciało mi się...
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 5:23 pm

*szedłem w stronę mojego domku. Zauważyłem wilka*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 5:25 pm

Wyczułem kolejnego gościa. Tym razem Elf... Prychnąłem i warknąłem cicho. Nie mogę mieć ani chwili spokoju? Rozejrzałem się. Zauważyłem go, nie wyglądał na przyjaznego. A pfe... Położyłem uszy po sobie i obserwowałem go z groźną miną powarkując cicho.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 5:30 pm

Nie denerwuj się od razu. Ja aby przechodzę. *szedłem w nadal prosto. Nie chciałem mieć żadnego konfliktu*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 5:32 pm

Tylko na niego spojrzałem. Podniosłem wysoko uszy... Elfy zawsze były dziwne.. Zawsze mnie zadziwiały, no ale coż... Skierowałem wzrok na niebo i uśmiechnąłem się opadając delikatnie na trawę.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 5:38 pm

*Zatrzymałem się niedaleko wilka po czym rozejrzałem się* hm...
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 5:40 pm

Opuściłem uszy i zamknąłem oczy uśmiechając się. A niech mi przeszkadzają... Co mi tam.. Chociaż jedna miła chwila i później znów ruszać... Wiatr delikatnie na mnie padał, przez co sierść zaczęła się z lekka targać, jednak zignorowałem to i otworzyłem ślepia patrząc na chmury. Westchnąłem.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 5:43 pm

Coś mi tu nie pasuje. Kogoś wyczuwam... *rozglądałem się. Czułem że ktoś tu jeszcze jest*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 5:47 pm

-Wiem.. - Powiedziałem do Elfa. - Jest tu jeszcze jakaś Elfka czy tam Nimfa... Albo Czarodziejka... W sumie nie wiem.. Te Istoty zawsze pachną tak samo... - Dodałem patrząc na niebo. Wciąż miejąc opuszczone uszy spojrzałem na Elfa. - A ty? Czego tu chcesz?
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 5:51 pm

Co ja robię? Mieszkam tyle powiem... Oby to nie był czarodziej. Nie nawidze ich.
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 5:57 pm

-Aha... - Ziewnąłem i uśmiechnąłem się. - Czarodzieje, nie czarodzieje... Co to za różnica? - Zaśmiałem się wstając i rozciągając. Spojrzałem na Elfa z uśmiechem. Może i był jakiś dziwny, ale był nawet, nawet...
-Dzisiaj jest zbyt ładnie, by siedzieć w domu... Czemu by nie wyjść...? - Mój głos przybrał nutę figlarności. Oblizałem się i zacząlem węszyć w powietrzu. -Hm.. - Kobieta... Dopiero teraz wyczułem... Roześmiałem się.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 6:04 pm

Dzień jak co dzień wielka rewelacja *nabrałem ufności dla wilka*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 6:07 pm

-Życie jest zbyt krótkie, by cały czas siedzieć w domu... - Powiedziałem tylko i dalej węszyłem. Roześmiałem się. Przestałem węszyć i poprawiłem grzywkę. Spojrzalem na Elfa. - Co ty taki smutny?
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 6:20 pm

Taki już po prostu jestem. *Rozejrzałem się szukając zwierzyny. Musiałem coś upolować ponieważ zapasy się kończyły*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 6:24 pm

-Hm... - Mój wzrok powiódł na małą wróżkęm złapałem ją szybko za srzydełko i przybliżyłem do siebie.
-Takie malutkie z ciebie stworzonko... - Roześmiał się. - I takie ładne... - Dotknąłem pazurem jej główki. Ta jęknęła próbując się wyrwać. Po kilku minutach puściłem wróżkę.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 6:33 pm

*Spojrzałem na Death'a ze zdziwieniem. Odwróciłem wzrok po czym zobaczyłem Jelenia. Wyciągnąłem mój łuk i zacząłem celować w zwierzynę*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 6:36 pm

Spojrzałem na Elfa widząc, co zamierza.
-Hm.. Jeleń... - Oblizałem się i odwróciłem łeb ku wróżce. Ta chcaiła uciec, lecz ją znów złapałem, tym razem za nóżkę i patrzałem jak się wyrywa.
-Kocham się bawić wróżkami... - Mruknął rozbawiony. Słuchałem, jak mała piszczała i krzyczała tym swoim cienkim głosikiem.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 6:46 pm

*Wystrzeliłem. Strzała trafiła prosto w głowę powalając jelenia. Spojrzałem jeszcze raz na Death'a*
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 6:48 pm

-No mała.. Nie zrobię ci krzywdy... - Uśmiechnąłem się gładząc małą po główce pazurem. - Bądź przez chwilę cicho...- Dodałem. Jednak ona dalej piszczała, a nawet płakała. Żal mi się jej trochę zrobiło, więc ją wypuścilem i dałem sobie spokój. Nie zauważyłem spojrzenia Elfa.
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by LEITO Nie Maj 19, 2013 6:52 pm

*poszedłem w stronę Jelenia. Wziąłem go na plecy* No. Więc jedzenie na jakiś tydzień jest
LEITO
LEITO

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 47

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by San Nie Maj 19, 2013 7:09 pm

Szarawe poduszki łap delikatnie dotykały podłoża. Błękitne gadzisko niedostrzegalnie poruszało się przez gąszcz roślin. Była cholernie znudzona niezmieniającym się krajobrazem i brakiem osób, które można było obserwować. Dopiero po kilkudziesięciu minutach wędrówki wyczuła w pobliżu kilka aur. Przyspieszyła kroku a po chwili jakby zniknęła, pojawiając się na gałęzi dużego dębu rosnącego przy skraju polany. Czerwonymi ślepiami obserwowała obcych rozpoczynając rozgryzanie ich osobowości i reakcji.
San
San

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 39

http://ao-no-hoshi.deviantart.com

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 7:11 pm

Usiadłem na malej skałce i spojrzałem na niebo. Wyczułem kolejny zapach, ale nie przejąłem się tym zbynio.
-Jak dziś ładnie... - Pomyślałem z uśmiechem i westchnąłem. Szkoda, że nie mam tak na codzień...
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Polana                    Empty Re: Polana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Powrót do góry


 :: RPG :: DZIKIE LASY :: POLANA

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach