Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Piekielny Event

2 posters

Go down

Piekielny Event Empty Piekielny Event

Pisanie by Micida Sob Cze 08, 2013 6:34 pm

Witam wszystkich forumowiczów.
Pomyślałam trochę nad jakimś eventem i oto moja propozycja- Piekło. Albo coś je przypominające, Czeluścia, Podziemia, obojętne jak to się ujmie. Zapomniane przez wszystkich, wzmianek o nich można się doszukać jedynie w starożytnych księgach ( między innymi Biblii). Zostały w nim zamknięte wieki temu potworne istoty, o wiele gorsze od zwyczajnych demonów, wampirów i innych stworów naziemnego świata. Mimo tego niektórzy chcieliby Bramy Piekieł otworzyć, wiedzeni przez moc jaką mogą zyskać. Wierzyliby, że mogliby ujarzmić potęgę czyhającą w Czeluściach. Większość istot rozumnych byłaby temu jednak stanowczo przeciwna. Na szczęście póki co ani wiadomość o istnieniu Piekła, ani lokalizacja jego Bram nie jest wiadoma. Tylko, czy pozostanie na długo?

Jakby to wyglądało:
Wiadomość o istnieniu Piekła zostałaby odnaleziona dzięki jednej z postaci( może to być Mic, ale jeżeli kto inny miałby ochotę to nie byłoby nic przeciwko). Naumyślnie, bądź przez przypadek przekazałaby ona tą wiedzę innym. A ci, w zależności od przekonań podzieliliby się na zwolenników i przeciwników otwarcia Bram. Zwolennicy musieliby odszukać Starożytne Zapiski Rafaela, wskazujące lokalizację, postępować według nich aby w końcu otworzyć Bramy. Przeciwnicy staraliby się do tego nie dopuścić a w ostateczności- otwarciu Piekła- zamknąć je za pomocą Klucza Rafaela. Oczywiście, ci którzy nie chcieliby brać udziału, zajmowaliby się nieświadomie własnymi sprawami.
Wszystko nadzorowałby Mistrz Eventu- ochotnik, lub ja- jednak wtedy nie mógłby niesprawiedliwie dawać fory, lub ulgi swojej postaci.
Wszystko można skorygować, dopracować, teksty napisać, lokalizacje określić, jednak nie mam zamiaru tego robić przed poznaniem Waszej opinii na ten temat. Mam nadzieję, że się podoba. Więc...?
Micida
Micida

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 35

http://virllanda.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Piekielny Event Empty Re: Piekielny Event

Pisanie by Fantia Nie Cze 09, 2013 8:25 am

Mnie osobiście się podoba, ale na czym polegałaby rola Mistrza Eventu?
Fantia
Fantia

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 2

Powrót do góry Go down

Piekielny Event Empty Re: Piekielny Event

Pisanie by Micida Nie Cze 09, 2013 10:03 am

Mistrz Eventu rozporządzałby zdarzeniami niezależnymi od postaci, takimi jak pojawianie się różnych potworów, strażników, artefaktów, kierowanie nimi, ogólny nadzór akcji.
Micida
Micida

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 35

http://virllanda.deviantart.com/

Powrót do góry Go down

Piekielny Event Empty Re: Piekielny Event

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach