Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Axilia pozornie normalna...

3 posters

Go down

Axilia pozornie normalna... Empty Axilia pozornie normalna...

Pisanie by Rezi Sob Maj 18, 2013 6:27 pm

1. Imię: Axilia
2. Płeć:Wilczyca
3. Wiek: Na ludzkie 14
4. Rasa: Wilk jednak umi stać na łapach mniej
5. Wygląd: Biała wilczyca posiadająca grzywke z pasemkami koloru ciemny fiolet "z tyłu" ma fioletowo-czarne plamy na łapach ma skarpetki fioletowo-czarne.Jedna łapa jest fioletowo-czarna-biała (nie umiem tego określić) końcówka ogona jest czarna a sam ogon w paski ciemnofioletowe. Pod oczami ma paski fioletowe.Posiada kolczyki w uszach ,Czarno-białe skarpetki,czerwoną apaszke.Kolor oczu jest fioletowy.
6. Charakter: Axilia to dość poważna wilczyca.Niby jest odważna ale czasami ucieka.Jest ciekawska dlatego często ma kłopoty.Wydaje się zamyślana,dba tez o innych
7. Stosunek do innych: Neutralna
8. Relacje z rasami: Z kotowatymi jak to wiadomo ,ale reszta jest spoko.
9. Rodzina: Nie żyją...
10. Mieszka: Axilia podróżuje.
11. Status: Wolny
Rezi
Rezi

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 6

Powrót do góry Go down

Axilia pozornie normalna... Empty Re: Axilia pozornie normalna...

Pisanie by Gerani Sob Maj 18, 2013 7:28 pm

Nie no, dobra, powiem szczerze, że ja z opisu wyglądu zupełnie nic nie rozumiem, nie potrafię sobie wyobrazić Twojej postaci w całości. Poza tym według mnie, opis wyglądu nie powinien być dłuższy od opisu charakteru, ale co ja tam wiem, jestem tylko głupią trzynastolatką, no i przydałoby się trochę popracować nad interpunkcją.

Jak dla mnie, karta jest do poprawki, gdyż zajmowałam się forami, na których wszyscy mieli karty super dopracowane, ja nie miałam żadnych zastrzeżeń, no ale tutaj może być trochę inaczej.

No dobrze, ostatecznie, AKCEPTUJĘ.

Pozdrawiam, Adminka Gerani


Ostatnio zmieniony przez Gerani dnia Sob Maj 18, 2013 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Gerani
Gerani

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 46

Powrót do góry Go down

Axilia pozornie normalna... Empty Re: Axilia pozornie normalna...

Pisanie by Rezi Sob Maj 18, 2013 7:34 pm

Gerani napisał:Nie no, dobra, powiem szczerze, że ja z opisu wyglądu zupełnie nic nie rozumiem, nie potrafię sobie wyobrazić twojej postaci w całości. Poza tym według mnie, opis wyglądu nie powinien być dłuższy od opisu charakteru, ale co ja tam wiem, no i przydałoby się trochę popracować nad interpunkcją.

Jak dla mnie, karta jest do poprawki, gdyż zajmowałam się forami, na których wszyscy mieli karty super dopracowane, ja nie miałam żadnych zastrzeżeń, no ale tutaj może być trochę inaczej.

No dobrze, ostatecznie, AKCEPTUJĘ.
bo mam jej refa ale jak dałam img to nie działało .. a nie umiałam jej opisać zbyt Neutral
Rezi
Rezi

Female ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 6

Powrót do góry Go down

Axilia pozornie normalna... Empty Re: Axilia pozornie normalna...

Pisanie by Death Nie Maj 19, 2013 3:31 pm

Nie powiem, że mi się podoba Karta, ale jak już Gerani powiedziała to się nie wtrącam.. lD
Death
Death

Male ~ WYGŁOSZONE OPINIE ~ : 64

Powrót do góry Go down

Axilia pozornie normalna... Empty Re: Axilia pozornie normalna...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach